Kasımpaşa Mevlüt Pilavı 0554 439 55 99

Kasımpaşa Mevlüt Pilavı

     Kasımpaşa mevlüt pilavı hizmeti verdiğimiz Usta Pilavcı firmamız ile sizlere en iyi hizmeti, kaliteli ürün yelpazesi ve profesyonel çalışanlarımızla sunmaktayız. Şirket politikası olarak sizlere evinizde yaptığınız yemek hijyeninde hizmet vermektir.  Mevlüt pilavı, cenaze pilavı, düğün yemeği ve pilavı gibi özel gün yemeklerinizde sizlere yardımcı oluyoruz.

     Misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamanız ve bu özel günlerinizde yemek yada toplu pilav işlerini sizin yerinize biz hallediyoruz. Usta pilavcı olarak bunu iyi kalite, düşük maliyet politikasıyla yapmaktayız. Çünkü, memnuniyetiniz bizim için herşeyden önemlidir.   

      Mevlüt pilavlarımızı vakfıkebir tereyağı kullanarak ve margarin kullanmadan yapmaktayız, tercihe göre nohutlu, tavuklu ve kavurmalı seçenekleri ile sunmaktayız. Kullandığımız kaliteli marka içecekler ( ayran, meyve suyu, su ) ve taze olarak hazırlanan tatlılarımızdan ( tulumba tatlısı, lokma tatlısı, irmik helvası ve baklava ) oluşan menülerimiz ile hizmet sunmaktayız. Menülerinize ilave olarak su böreği ve z.y yaprak sarma tercih edebilir, misafirleriniz için daha doyurucu menüler oluştura bilirsiniz. Menülerimizin yanında kaliteli çatal, bıçak, mendil seti kullanmaktayız.   

     Usta Pilavcı olarak Lezzet Sanatı bünyesinde sadece mevlüt pilavı, düğün yemeği ve pilavı, cenaze pilavı alanında yoğunlaşmış bulunmakta ve sadece bu alanda hizmet vererek daha kaliteli ve müşteri memnuniyeti esasına göre çalışmaktayız. 

       İstanbul’un her semtine hizmet vermekte ve sizin istediğiniz saatte teslimatınızı yapmaktayız. Ödemeyi sadece mevlüt pilavı teslimatında almaktayız. Herhangi bir sorunla karşılaşmamanız için ürünleri teslim esnasında kontrol ettikten sonra ödeme yapabilirsiniz.

Menülerimiz,

Tavuklu Pilav + Ayran +Tatlı

Nohutlu Pilav + Ayran +Tatlı

Etli Pilav + Ayran +Tatlı

*Menülerimize börek ve yaprak sarma ilave edebiliriz.