Kartal Mevlüt Pilavı 0554 439 55 99

Mevlüt Pilavı
Kartal Mevlüt Pilavı

     Kartal mevlüt pilavı hizmeti verdiğimiz Usta Pilavcı olarak, 20 yıllık iş tecrübesi ve kaliteli hizmet anlayışı doğrultusunda kendimizi her daim yenilemekte ve daha iyi hizmet sunmak için yoğun çaba harcamaktayız. Oluşturduğumuz kalite ve müşteri memnuniyeti departmanımızda işinde tecrübeli Gıda Mühendisi eşliğinde ve profesyonel aşçı kadromuzla hijyen, kalite ve lezzetten ödün vermemekteyiz.

     Mevlüt pilavı, düğün yemeği ve pilavı, davet yemeği gibi toplu ve paket yemek ve pilav hizmeti verdiğimiz Usta Pilavcı firmamızı sizlere daha iyi ve kapsamlı hizmet sunmak için Lezzet Sanatı firması ile birleştirdik. Lezzet sanatı ile sizlere taşıma yemek, paket yemek, yerinde yemek üretimi, toplu meze üretimi, tatlı ve pasta üretimi hizmetleride sunacağız. Mevlüt pilavı konusunda bu ortaklık ile daha güçlü ve sizleri daha çok memnun edecek menü ve fiyatlarla yanınızda olacağız.

     Usta Pilavcı ve Lezzet Sanatı olarak İstanbul’un her bölgesine kaliteli hizmet götürmeye devam edeceğiz. ödemenizi ürünü teslim alırken nakit yada kredi kartı ile yapabilirsiniz. Memnuniyetiniz bizim için herşeyden daha önemlidir.

    Sizde iyi hizmet ve lezzetli menülerimizden yararlanmak için hemen bize ulaşın yada www.ustapilavci.com ve www.lezzetsanati.com sitelerimizi ziyaret edin.