Kartal Mevlüt Pilavı 0554 439 55 99

Kartal Mevlüt Pilavı

     Kartal mevlüt pilavı hizmeti verdiğimiz Usta Pilavcı firmamız, kaliteli ürün yelpazesi ve işinde son derece tecrübeli çalışanlarıyla sizin bu özel gününüzde yanınızda oluyoruz. 

     Misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamak için mevlüt pilavı menülerimiz ve tecrübeli çalışanlarımızla yanınızdayız. Amacımız sizin için kaliteli hizmeti uygun fiyata sunmaktır. Memnuniyetiniz bizim için herşeyden önemlidir.   

      Usta Pilavcı olarak tereyağlı nefis pilavımızı, tercihe göre nohutlu, tavuklu ve kavurmalı seçenekleri ile sunmaktayız. Kullandığımız kaliteli marka içecekler ( ayran, meyve suyu, su ) ve taze olarak hazırlanan tatlılarımızdan ( tulumba tatlısı, lokma tatlısı, irmik helvası ve baklava ) oluşan menülerimiz ile hizmet sunmaktayız. Menülerinize ilave olarak su böreği ve z.y yaprak sarma tercih edebilir, misafirleriniz için daha doyurucu menüler oluştura bilirsiniz. Menülerimizin yanında kaliteli çatal, bıçak, mendil seti kullanmaktayız.   

     Usta Pilavcı olarak çalışma prensibimiz, kaliteli ürün kullanımı, hijyen kurallarına uygun üretim ve yüzde yüz müşteri memnuniyeti esasına dayanmaktadır. 

       İstanbul’un her semtine hizmet vermekte ve sizin istediğiniz saatte teslimatınızı yapmaktayız. Ödemeyi sadece mevlüt pilavı teslimatında almaktayız. Herhangi bir sorunla karşılaşmamanız için ürünleri teslim esnasında kontrol ettikten sonra ödeme yapabilirsiniz.

Mevlid Pilavı Menülerimiz

Sade Pilav

Tavuklu Pilav

Tavuklu Pilav + Ayran +Tatlı

Nohutlu Pilav

Nohutlu Pilav + Ayran +Tatlı

Etli Pilav

Etli Pilav + Ayran +Tatlı

*Menülerimize börek ve yaprak sarma ilave edebiliriz.